GLAS OCH KERAMIK / Glas / Bonbonjär 4994199

nr 499 4199

Bonbonjär

med lock & fat, bemålat glas 1800-tal, höjd: 21 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 3 december 2007
kl 17:56:19

30/11 13:53:57 1      1.100 kr
2/12 12:06:51 2      Vinnande bud